WhatsApp Destek
Viaxi

Viaxi Glide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

  • ES-16770
  • VAR

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel nedir ve viaxi glide jel ne işe yarar gibi soruların yanı sıra, viaxi glide jel kullanımı, içeriği, etkileri, yan etkileri ve fiyatları

49,00
+ -

Viaxi Glide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml

Viaxi glide çilek aromalı kayganlaştırıcı jel 100 ml’lik yeni içeriği ve kutusu ile cinsel birleşmelerinizde maksimum performans göstermenize olanak tanırken aynı zamanda da vajinal kuruluk yaşayan bireylere destek sağlayarak başarılı birleşimlerin kolaylığını sunmaktadır.

Viaxi glide çilek aromalı kayganlaştırıcı jel, adından da anlaşılacağı gibi çilek kokusu ve etkisini belirterek çiftlere olağan muhteşem etkisini sunmaktadır. Vajinal kuruluk yaşayanların yada cinsel birleşim esnasında ekstra kayganlık isteyenlerin tercih sebebi olan viaxi glide, üstün kaliteli içeriği ile ferahlık hisside uyandırarak maksimum destek sağlamaktadır.

Viaxi Glide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı ve kullanım şekli açısından oldukça basit ve kolaydır. Jel içeriğinin sağlamış olduğu etki ile direk olarak penise sürülür. Sürüm miktarı olarak belirli bir ölçü sınırı yoktur ve kullanıcı ne kadar ister ise uygulayabilmektedir.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı açısından kolaylık sunmasının yanı sıra, aynı zamanda da hazzı maksimum boyutlarda yaşatarak destek sağlamaktadır. Çilek aromalı içeriği ile kullanıldıktan sonra ortama hoş kokular salgılayarak çifti cinsel birleşim için etkilemektedir.

Viaxi Glide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Etkileri!

Viaxi glide çilek aromalı kayganlaştırıcı jel etkileri bakımından maksimum derecede cinsel destek sağlayarak kullanıcıya hizmet etmektedir. İçeriğinin sağlamış olduğu çilek aromasının yanı sıra, ferahlık ve rahatlık hissi uyandırarak bireyleri cinsel ilişkiye hazırlar ve rahatlamasına olanak tanımaktadır.

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel yan etkileri bakımından kullanıcıya ve partnerine olumsuz hiçbir etkeni entegre etmeksizin daima muhteşem desteğini hissettirir ve belirtir. İçeriğinin doğallığı ve bu doğallığın yanı sıra, bitki özlerinden oluşmasından ötürü olumsuz hiçbir maddeyi belirtmemektedir.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları!

Viaxi glide çilek aromalı kayganlaştırıcı jel fiyatları bakımından sağlamakta olduğu cinsel destek ve kayganlaştırıcı hizmeti göz önünde bulundurulur ise oldukça makul fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır diyebiliriz. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünler birçok eczane ve cinsel içerikli ürün satış işlemlerini gerçekleştiren firmalarda bulunabilmektedir.

Firmamız viaxi glide çilek aromalı kayganlaştırıcı jel fiyatları konusunda çeşitli kampanyalar ve fırsatlar düzenleyerek indirimleri müşterilerine sunmuştur. Sunulan hizmetlerin yanı sıra, sağlamakta olduğumuz ürünlerimizin tamamı orijinal ve bandrollü olmakla beraber faturalı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanemsaglik-tr.net Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı